середа, 7 лютого 2018 р.

7 лютого відбулося голосування щодо обрання виборчих представників із числа студентів Комп'ютерно-економічного відділення,які братимуть участь у виборах директора коледжу. 

Більшістю студентів відповідно до квоти,встановленої організаційним комітетом, обрано п'ять представників комп'ютерно-економічного відділення, які братимуть участь у виборах директора коледжу:

6 лютого відбулося голосування щодо обрання виборчих представників із числа студентів Електомеханічного відділення , які братимуть участь у виборах директора коледжу .

Більшістю студентів відповідно до квоти, встановленої організаційним комітетом, обрано сім студентів електоромеханічного відділення , які братимуть участь у виборах директора коледжу:

30 січня 2018 року відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів директора ДВНЗ "Нововолинський електромеханічний коледж"

 На порядку денному слухали про організацію та проведення виборів для обрання представників із числа студентів для участі у виборах директора коледжу .
УХВАЛИЛИ:
1. Дату,час і місце проведення виборів для обрання представників зчисла студентів для участі у виборах директора коледжу. 
2. Виборчій комісії оприлюднити інформацію на інформаційних ресурсах коледжу (дошка оголошень,офіційний веб-сайт)